Снятие ломки в Киеве

Безболезненное снятие ломки в Киеве


Центр детоксикації Наркозалежність Інформація про дезоморфин

Інформація про дезоморфин

Зараза з якою не може порівнятися жодна епідемія - це дезоморфин. У наркологічних клініках лежать молоді люди, без ніг, рук і гниють живцем, від них виходить трупний запах, вираження їх осіб, приводить в жах - це відбиток дегенератів. Вони не сприймають мову, розучилися писати і читати. Це пекло розпаду, і зворотного процесу, відновлення здоров'я, вже не буде ніколи.

У країні близько 80% - це дезоморфиновые кубла. Причина цієї катастрофи проста - Наркоконтроль перекрив постачання героїну. Заміна знайшлася швидко - дезоморфин. Він дешевий, варять його багато, доза стоїть від 8-10$.

Наркомани не можуть зробити ін'єкцію дезоморфина в одне і теж місце, розчин спалює вену, а на місці ін'єкції утворюється флебіт, потім виразка, яка не гоїться і починається процес гниття.

Життя наркомана, який отримує свій кайф від дезоморфина, швидкоплинне. Через 2-4 тижні мозок отримує ушкодження. Через 3 місяці від наркомана виходить трупний запах - організм гниє. Через рік - смертельний результат.

Виготовлення дезоморфина в домашніх умовах

Виготовлення дезоморфина займає за часом приблизно від 30 до 60 хвилин. Для його виготовлення не треба мати спеціального устаткування і якихось особливих знань в хімії. Для разової дози дезоморфина вистачає десяти пігулок лікарського препарату, що кодеино-содержащего.

При домашньому способі виготовлення дезоморфина використовуються наступні речовини: луг, органічні розчинники (бензин і так далі), промислові кислоти. Усі перераховані вище речовини містяться в кінцевому продукті - дозі дезоморфина, наркоман вводить дозу у вену і уся ця хімія потрапляє в кров.

Історія дезоморфина

На початку 19-го століття в Америці учені намагалися отримати на основі морфіну нові препарати, які мали потужнішу дію, ніж морфін. Учені виявили нові речовини - дезоморфин і метапон, з них дезоморфин здавався перспективнішим. Його хотіли використовувати як анальгетическое засіб, але ряд випробувань показали що і звикання від дезоморфина відбувається швидше, ніж від морфіну, і побічних ефектів багато більше.

Додати коментар


 
- Допомога | Детоксикация | Статті фахівців | Карта | Терапія -
Банер