Снятие ломки в Киеве

Безболезненное снятие ломки в Киеве


Центр детоксикації Детоксикація

Препарати і методи для детоксикації організму

Детоксикація - це дія з виведення шкідливіх речовин з організму. Нині відомі близько 7 млн. хімічних речовин і з'єднань, з яких 60 тис. застосовуються у діяльності людини. На міжнародному ринку щорічно з'являється 500..1000 нових хімічних сполук і сумішей. Шкідливим називається речовина, яка при контакті з організмом людини може викликати травми, захворювання або відхилення в стані здоров'я.Як визначити наявність в організмі токсинів?

Наркотики детоксикаціяВашій увазі представлений тест, який складений на основі цих досліджень, що показали, які симптоми найчастіше проявляються у людей, що піддалися дії радіації, шкідливих хімічних речовин, алкоголю, наркотиків і різних медикаментів. Мета цього тіста полягає в тому, щоб визначити, які з проблем Вашого здоров'я викликані присутністю токсичних речовин у Вашому організмі.

 

Види токсичних речовин

токсичні речовиниТоксичні речовини - термін, використовуваний для позначення наркотиків, хімічних або будь-яких отруйних і шкідливих для організму речовин. Токсини отруюють наш організм - руйнують природний баланс в організмі, порушують обмін речовин, послабляють імунітет, призводять до збоїв в роботі внутрішніх органів і підвищують ризик розвитку всіляких захворювань.

 

Детоксикація

Шкідливі речовиниУ організм людини шкідливі речовини можуть проникати через органи дихання, шлунково-кишковий тракт і неушкоджену шкіру. Токсичні речовини порушують нормальний хімічний баланс людини або втручаються в природні хімічні процеси організму. Деякі з них можуть викликати повну катастрофу, перешкоджаючи або заважаючи життєво важливим функціям організму, роблячи його слабким або хворим.

 

Що таке детоксикація?

ДетоксикацияДетоксикація - руйнування і знешкодження різних токсичних речовин хімічними, фізичними або біологічними методами.
Небагато людей насправді  знають, що таке детоксикація, хоча десь вже щось чули і мають деяке представлення. Прояснимо, що таке детоксикація і для якої мети вона проводиться.

 


- Допомога | Детоксикация | Статті фахівців | Карта | Терапія -
Банер