Снятие ломки в Киеве

Безболезненное снятие ломки в Киеве


Центр детоксикації Детоксикація Види токсичних речовин

Види токсичних речовин

токсичні речовиниТоксичні речовини - термін, використовуваний для позначення наркотиків, хімічних або будь-яких отруйних і шкідливих для організму речовин. Токсини отруюють наш організм - руйнують природний баланс в організмі, порушують обмін речовин, послабляють імунітет, призводять до збоїв в роботі внутрішніх органів і підвищують ризик розвитку всіляких захворювань.

  • Заборонені наркотики.

Згідно з дослідженнями, заборонені наркотики можуть привести до порушення діяльності мозку і нервової системи, змінити характер людини, зробити його агресивним, привести до деградації особи, зруйнувати сім'ю і життя людини.

  • Медичні наркотичні речовини.

Особлива небезпека цих речовин в тому, що людина і не підозрює про ту шкоду, яке несуть в собі прописані доктором ліки. Снодійне, болезаспокійливе - це ті ж наркотичні речовини, але в інших дозах і формах. Проте головна тривожна ознака - це звикання людини до певного препарату - чи це не наркотична залежність? Токсини, що містяться в цих препаратах також згубні, як і токсини заборонених наркотиків.

  • Хімікати.

Це, мабуть, найбільша категорія, що включає хімікати і від промислового виробництва і радіоактивні матеріали, і консерванти і хімікати в складі і парфюмерії і побутових миючих засобів.
Сьогодні практично кожен предмет навколо нас вироблений з синтетичного матеріалу, а це означає, що за певних умов він може виділяти токсини, які і відкладаються в нашому організмі.

  • Сільськогосподарські хімікати.

Обробка грунту хімікатами від шкідників і для поліпшення зростання рослин призводить до накопичення токсинів в кінцевій продукції. Частенько до нас на столи потрапляють отруєні різними отрутами овочі, фрукти.

  • Харчові добавки, консерванти.

Сучасна технологія обробки продуктів спрямована на продовження терміну їх придатності, а не на збереження корисних речовин. Тому деякі продукти в магазинах, можливо, "поліпшені" - наповнені консервантами, підсилювачами смаку і так далі. Безумовно, вид, колір яблука після таких процедур покращає, але смаку, а головне користі в нім більше не буде, тепер це яблуко - справжня отрута для організму.

Кожен вид цих шкідливих речовин, займає певне місце в нашому житті і ми, як би ми того не хотіли, не може себе від них захистити. Залишається тільки, допомагати організму позбавиться від них, очищати свій організм.

Додати коментар


 
- Допомога | Детоксикация | Статті фахівців | Карта | Терапія -
Банер