Снятие ломки в Киеве

Безболезненное снятие ломки в Киеве


Центр детоксикації Наркозалежність Лікування наркоманії субутексом

Лікування наркоманії субутексом

Навіщо потрібне застосування субутекса хворим наркоманією?

Для того чтбы перевести  хворого при лікуванні наркоманії від опиатов  на субутекс.
Перша доза буде дана  наркоманові, що проходить курс  лікування від наркоманії під спостереженням лікаря.  Пігулки субутекса поміщаються під язик і розчиняються. Вже за годину хворий наркоман починає почувати себе краще. Залежно від того, наскільки ваша перша доза пригнічує симптоми відміни, друга доза буде відкоригована лікарем.

Субутекс  є комбінацією з двох різних препаратів:

- Бупренорфин - складається з  опиатных агоністів, що означає ці ліки, може як блокувати так і стимулювати опиатные рецептори в головному мозку.

- Налоксон - антагоніст опиатов, тобто він блокує  опиатные  рецторы в  мозку наркомана  які, стимулюють   звільнення дофамина, який викликає хімічне почуття ейфорії.

Далі доза субутекса коригується до найнижчої дози, яка купірує синдром абстинента.
Ваш доктор обговорить план відновлення Вашого здоров'я і як субутекс впишеться в цьому плані.
Хворий наркоман і його лікар вирішить, субутекс буде використаний довгостроковій якості підтримувальної терапії, або субутекс буде поступово припинений.

Для деяких субутекс використовуватимуться на підтримувальній дозі в період відновлення. На цьому етапі, лікування наркоманії  важливе спостереження у лікаря. Насправді, успіх лікування можуть бути значно поліпшений шляхом участі в якихось професійних консультаціях, після того, як  наркоман припинив прийом опиатов.

Лікування наркоманії  субутексом встановлюватиметься в низьких дозах, що є ефективним при зупинці або зняття симптомів опиатного пристрасті. Для деяких хворих ця фаза може тривати місяці або навіть роки.

Для деяких  хворих  наркоманією лікування субутексом  не буде довгостроковим. Але оскільки наркотик опиатный агоніст, субутекс має бути накопичений повільно протягом декількох тижнів.

На цьому етапі, лікар поступово зменшуватиме дозу, прагнучи робити це таким чином, що створює менше всього синдром відміни або опиатного пристрасті.

Кінцева мета цього етапу полягає в припиненні лікування  субутексом взагалі.
Лікування наркоманії субутексом  у багатьох випадках викликає знову залежність і не лікує від психічної залежності наркоманів. Лікування наркоманії в Америці субутексом дуже популярно у лікарів із США. Але вже зараз зрозуміло що це не вихід і що субутекс як і при лікуванні наркоманії в Німеччині є тільки підтримувальною терапією.

Додати коментар


 
- Допомога | Детоксикация | Статті фахівців | Карта | Терапія -
Банер