Снятие ломки в Киеве

Безболезненное снятие ломки в Киеве


Центр детоксикації Наркозалежність Лікування наркоманії

Лікування наркоманії

На курс лікування наркоманії у клініку поступають пацієнти, як правило, що систематично вживали наркотики. У зв'язку з цим усі вони потребують екстреної детоксикації. Тому відразу після вступу їм проводиться повний комплекс клінічних досліджень, консультації усіх необхідних фахівців. Кожному пацієнтові розробляється строго індивідуальна програма лікування. Підбір відбувається з урахуванням його психологічних особливостей, виду і тривалості наркотиків, що вживалися, особливостей захворювання у кожному конкретному випадку.

В період екстреної детоксикації пацієнт отримує медикаментозні препарати, що полегшують основні симптоми ломки: болі, порушення сну, розлади кишковика, вегетативні порушення.

Поєднання і дозування препаратів підбирається індивідуально для кожного пацієнта, враховуючи результати діагностичних досліджень, особливості течії синдрому абстинента і наявність супутніх захворювань.

Одне з важливих завдань на етапі детоксикації - профілактика і лікування ускладнень, що розвиваються при наркотичній залежності.

Тривалість екстреної детоксикації організму складає:

  • при героиновой зависимости – до 7 суток,
  • при зависимости от метадона – 10-12 суток.

Після зняття фізичній залежності, коли організм вільний від наркотиків і продуктів їх розпаду, починається відновний період - медикаментозне лікування і зняття психічній залежності. Індивідуальна і групова психотерапія спрямована на формування соціально прийнятних особових і поведінкових якостей, на повноцінне життя в суспільстві без вживання наркотиків.

Профілактичний період орієнтований на попередження "зривів" і рецидивів наркоманії у хворих, що завершили програму лікування. Тривалість програми строго індивідуальна, але має бути не менше одного місяця. Спільна робота психотерапевта і пацієнта формують поворотну адаптацію після виписки хворого з клініки. Психотерапевтичний супровід пацієнти клініки отримують на усіх етапах лікування.

Перераховані етапи лікування реалізуються без перерви, що дозволяє добитися високої ефективності лікувального процесу.

Особи, що вважають, що зняття фізичній залежності для них досить, можуть по своєму бажанню покинути клініку. Проте фахівці клініки завжди попереджають пацієнтів про те, що без проходження повного курсу лікування вірогідність повернення до наркоманії дуже висока.

Додати коментар


 
- Допомога | Детоксикация | Статті фахівців | Карта | Терапія -
Банер