Снятие ломки в Киеве

Безболезненное снятие ломки в Киеве


Центр детоксикації Наркозалежність Коаксил

Коаксил

Бути наркоманом на сьогодні дуже дороге "задоволення", тому малозабезпечені наркозалежні люди шукають нові шляхи придбання дешевших препаратів. На зміну героїну прийшов коаксил-антидепрессант, який коштує у декілька разів дешевше, вільно продається в усіх аптеках.

Довгий час коаксил вважався безпечним антидепресантом і використовувався в медицині для лікування психічних, соматичних захворювань, а також застосовувався для лікування наркотичної, нікотинової залежності. Якщо ж це ліки застосовувати в дозах, що перевищують допустиму норму у декілька разів, то ліки перетворюються на сильнодіючий наркотик. Ефект і наслідки від цього зілля такі ж як і від наркотиків опиоидной групи. Дуже важка психічна залежність, ломка, множинні страшні наслідки - ушкодження внутрішніх органів, органів зору, що тягнуть повну сліпоту, великий некроз тканин кінцівок.

Немає межі винахідливості наркоманів, які примудрилися вживати препарат внутрішньовенно. Люди отримують токсичне отруєння і звикання, отже, прирікаються на знищення власного організму.

Так само як і при алкоголізмі в першу чергу страждає центральна нервова система. В результаті відбуваються зміни у свідомості, а як слідство - галюцинації, неадекватна поведінка, стан коми. Далі порушується робота серцево-судинної системи, дихальної, відмовляють бруньки, страждає печуть. Коаксил випалює вени. Із-за не дотримання наркоманами правил гігієни - використання брудного посуду і водопровідної води, якою розводять неякісний подрібнені пігулки, а потім вводять у вени - виникає венозний інфікований тромб. Це веде до сепсису, починається процес гноїння, м'які тканини мертвіють, і кінцівці доводиться ампутувати.

Проблема, звичайно ж, не в препараті коаксил, адже багатьом людям ці ліки йшли на користь, позбавляючи ось депресії. Уся справа в людях, які у пошуках нових і приємних відчуттів можуть зробити наркотик з чого завгодно, навіть із звичних для нас ліків і продуктів. Існує категорія людей схильних до таких хвороб як алкоголізм і наркоманія, і, потрапляючи в певне середовище або стресову ситуацію, стають жертвами цих страшних речей. Ця проблема не лише одного індивідуума що впало в наркотичну пристрасть - це проблема суспільства, де відношення до людини доки залишає бажати кращого.

Додати коментар


 
- Допомога | Детоксикация | Статті фахівців | Карта | Терапія -
Банер