Снятие ломки в Киеве

Безболезненное снятие ломки в Киеве


Детоксикація при наркоманії і алкоголізмі

Медикаментозне усунення синдрому абстинента. У сучасній наркології це добре відпрацьована процедура. Зараз великий досвід наркологів дозволяє проводити детоксикацію швидко і безболісно.

Детоксикація - це усунення фізичної залежності при наркоманії і алкоголізмі, яка формується, найчастіше, після декількох тижнів систематичного вживання сильнодіючих наркотиків.

Центр детоксикації

У медицині багато що залежить від професіоналізму лікаря, але не менше значення має особиста турбота і чуйне відношення до пацієнта.

Головна причина по якій пацієнти вибирають нас - це оптимальне співвідношення ціни і якості медичного обслуговування.

Наші співробітники не просто люблять свою роботу, але і шанують своїх пацієнтів - вони беруть на себе відповідальність в яких - або, навіть в найскладніших медичних і соціальних ситуаціях.

Медичний центр "ДОПОМОГА" - медична установа, яка працює по сучасних стандартах якості надання медичної допомоги залежною.

Сучасні стандарти якості медичного обслуговування в МЦ "ДОПОМОГА" - це:
- талановиті лікарі, які у своїй роботі поєднують великий практичний досвід з новітніми досягненнями в  медицині.
- забезпеченість медичної установи усіма необхідними ресурсами для діагностики, лікування і комфортного перебування пацієнтів.
- спільна робота колективу заради єдиного результату - здоров'я кожної людини, яка до нас звертається.


Тому і гасло Медичного центру таке:

«ДОПОМОГА - КОЖНОМУ»


Ми приділяємо максимум уваги кожному нашому пацієнтові, адже розуміємо, що здоров'я - це найбільша цінність для людини.

Бажаємо усім вилікуватися від залежності і рідко до нас звертатися, але у будь-який момент ми готові надати якісну медичну допомогу.

Детоксикація організму при наркоманії - знешкодження і руйнування токсичних речовин фізичними, біологічними або хімічними методами.

В більшості випадків детоксикація потрібна при реабілітації наркоманії і алкоголізму. Вона стає також популярною у використанні для загального очищення організму від токсинів.

На сьогодні найбільш поширеним методом лікування опиоидной залежності в Україні залишається детоксикація з наступною реабілітацією. Відповідно до сталої практики реабілітація практично завжди рекомендується хворим, минулим детокс.

У нашому спеціалізованому центрі реабілітації наркоманів, працюють навчені висококласні фахівці, і проводиться комплексне лікування наркоманії. Лікування наркоманів  включає детоксикационные програми (використання замісних препаратів, що не дозволяють розвинутися синдрому відміни, або, в просторіччі, "ломці"), тривалу замісну терапію. Тільки усі ці методи лікування наркоманії в сукупності можуть дати позитивний і стійкий результат. Увесь комплекс вищеперелічених заходів включений в лікувальну програму нашого центру.

Також в центрі "Допомога " постійно діє стаціонарний пункт безкоштовного обміну шприцов.

 
- Допомога | Детоксикация | Статті фахівців | Карта | Терапія -
Банер