Снятие ломки в Киеве

Безболезненное снятие ломки в Киеве


Центр детоксикації Детоксикація Детоксикація

Детоксикація

Шкідливі речовиниУ організм людини шкідливі речовини можуть проникати через органи дихання, шлунково-кишковий тракт і неушкоджену шкіру. Токсичні речовини порушують нормальний хімічний баланс людини або втручаються в природні хімічні процеси організму. Деякі з них можуть викликати повну катастрофу, перешкоджаючи або заважаючи життєво важливим функціям організму, роблячи його слабким або хворим.

У організму людини є свої природні механізми детоксикації, за допомогою яких він намагається себе очистити, - це травна система, дихальна система, система сечовиділення і шкірні покриви.

Шкідливі речовини, які впливають на здоров'я людини, :

  • промислові отрути, використовувані у виробництві, : наприклад, органічні розчинники, паливо, барвники ;
  • отрутохімікати, використовувані в сільському господарстві, : пестициди, інсектициди;
  • лікарські засоби, наркотики і алкоголь;
  • побутові хімікати, використовувані у вигляді харчових добавок (оцтова кислота), засобу санітарії, особистої гігієни, косметика і так далі;
  • біологічні рослинні і тваринні отрути, які містяться в рослинах і грибах, у тварин і комах.

Коли людина регулярно вживає наркотики організм намагається пристосуватися до його присутності. Природні процеси починають уриватися або змінюватися. Наркотики спалюють або позбавляють організм життєво важливих поживних речовин, таких як вітамін В1 і кальцій.

Детоксикація в медичних установах.

Лікування наркозалежних в наркологічних клініках проводять за допомогою методів детоксикації:

лікування методом детоксикації розраховане на 7-10 діб стаціонарного лікування, в цей період наркозалежний отримує медикаментозну терапію: знеболюючі, снодійні, гепатотропные, антиаритмічні і гіпотензивні препарати. Наркозалежному проводять курс інфузійної і еферентної терапії, вітамінотерапія, апаратні методи лікування.

Інша модель детоксикації - ультрабыстрая опиоидная детоксикація, досить щадний метод, оскільки наркоман в цей час не переживає ніяких больових відчуттів. Метод ультрабыстрой опиоидной детоксикації дозволяє зменшити тривалість гострого синдрому абстинента до 6-8 годин і скоротити термін перебування в стаціонарі до 1-3-ої доби. Оскільки ультрабыстрая опиоидная детоксикація проводиться під наркозом, цей метод може застосовуватися тільки за наявності в наркологічній клініці оснащеного блоку інтенсивної терапії і розгорнутої анестезіологічної служби.

Детоксикація методом плазмаферезу не лише сприяє виведенню шлаків і токсинів, але і перешкоджає накопиченню лікарських препаратів в організмі.

Детоксикаци я методом озонотерапия перешкоджає загостренню вірусних гепатитів В і З, мінімізує токсичну дію наркотиків на печінку, стимулює імунітет і пом'якшує симптоми опиатного синдрому абстинента.

Методи декотсикации в реабілітаційний центрах з використанням медикаментів.

Деякими реабілітаційними центрами проводиться детоксикація за допомогою медичних препаратів, які самі у свою чергу бувають по суті токсинами або наркотичними речовинами. Хоча на деяких етапах, лікування наркоманії показує деякі видимі симптоми поліпшення, така детоксикація нерідко шкодить швидше організму, ніж користь. Але ніякі інші ліки не можуть допомогти людині позбавитися від наркотиків, оскільки зрештою і ці лікарські препарати доведеться виводити з організму за допомогою детоксикації. Краще спочатку проводити детоксикацію без яких-небудь хімічних речовин і медичних препаратів. У тихий центрах, де не проводитися детоксикація, результати сумнівні.

У деяких центрах реабілітації проводиться детоксикація методами навіювання і кодування. Будь-які дії, у тому числі і детоксикація, повинні проходитися накрозависимым усвідомлено, людина повинна розуміти, що відбувається, і бути з цим згоден. І якщо людина приймає рішення позбавитися від шкідливий речовин, то це повинно бути його власне рішення, а не нав'язане або впроваджене за допомогою гіпнозу або навіювання. Детоксикація потрібна кожному, хто коли-небудь вживав наркотики.

Методи детоксикації в реабілітаційних центрах без використання медикаментів.

Є ще один із способів детоксикації при наркоманії, який використовується в реабілітаційних центрах . Цей спосіб не призначений для зняття ломки, цей етап включений в комплексну програму реабілітації наркозалежних людей і людей з алкогольною залежністю. Детоксикація в основному потрібна при реабілітації наркоманії і алкоголізму. Детоксикація також використовується для загального очищення організму від токсинів.

В ході наукових досліджень, було зроблене і підтверджене одне з відкриттів, яке полягає в тому, що залишки наркотиків і інших отрут застряють в жировій тканині тіла і зберігаються там навіть через багато років з моменту їх прийому. Залишки наркотиків можуть продовжувати робити негативну дію на людину через довгий час після того, як дія наркотика припинилася.

Найефективніша детоксикація це та, яка використовує природні біологічні методи. Така детоксикація існує. Припинивши вживати наркотики, надалі, люди можуть розплачуватися за це роки. Наркотики і токсини "застряють" в тканинах організму - в основному, в жирових тканинах, і залишаються там на довгі роки після того, як людина приймала їх. Відкладення наркотиків можуть починати діяти через роки, викликаючи у людини непередбачувані прояви, неначе він тільки що знову прийняв наркотик. Героїн, кокаїн, экстази, мескалін, пейот, марихуана - це лише деякі речовини, здатні "застрявати в організмі" і пізніше приводитися в дію, або активізуватися повторно, неначе людина тільки що їх прийняв. І тільки детоксикація може впоратися з цією проблемою.

Навіщо потрібна детоксикація? Медичні препарати, харчові консерванти, транквілізатори, пестициди, хімічні речовини також можуть накопичуватися в тканинах, і пізніше викликати різні негативні реакції. І доки в тілі "замкнуті" реальні токсичні речовини, і доки не проведена детоксикація, вони можуть (впливати) активізувати повторно усі відчуття, отримані в моменти вживання цих речовин. Наркотики і отрути можуть змінити відношення людини до життя і інших людей. Вони можуть зупинити будь-яке вдосконалення або розвиток особистості, і перешкодити наданню допомоги розуму і душевному стану людини. Виходом є детоксикація. Для тих, хто вживав наркотики, не існує іншого способу врятуватися, який був би ефективним. Дотримуючи стандартний розклад, детоксикація проводиться для більшості людей в течії 2-3 тижнів.
Люди випробовують багато змін у міру того, як відкладення наркотиків виводяться з організму з потім, і їх вплив з кожним днем стає все менше і менше. До тих пір, поки людина не перестає випробовувати повторну активацію, прийнятих у минулому наркотиків, саме для цього проводиться детоксикація.

Детоксикація проводиться під уважним спостереженням. Детоксикація включає біг, потіння в сауні, прийом вітамінів і мінеральних речовин, і усе це призначено для того, щоб разом з потім вивести з організму накопичені токсичні речовини. Коли детоксикація завершена, колишні наркомани зазвичай говорять, що вони буквально відродилися до "нового життя".
Через те, що детоксикація припускає великі фізичні навантаження, перед її початком необхідно отримати дозвіл від лікаря. Детоксикація -это важливий крок в процесі успішної соціальної адаптації наркоманів, оскільки це виведення з організму залишків наркотиків, з тим щоб людина більше не піддавалася, сам того не бажаючи, шкідливій дії наркотиків, які він колись прийняв. Детоксикація відновлює первинні функції організму.

Не використовуючи ніяких медикаментів, гіпнотичного навіювання, насильства і кодування, детоксикація є найефективнішим і природнішим методом виведення з організму наркотиків. Детоксикація є основною частиною програми позбавлення від наркотичної залежності. Тому, найефективніша детоксикація, це та детоксикація, яка використовує біологічні методи, після якої не треба буде усувати наслідки її проведення, це та детоксикація, яка буде ефективною і стабільною у течії довгого часу, це та детоксикація, яка позбавить людину від наркотиків і зробить його вільним.

Детоксикація - це шлях до очищення організму від токсичних речовин і їх шкідливих дій на розум і тіло людини. Детоксикація - це єдиний метод кинути наркотики. Детоксикація, є частиною програми реабілітації наркоманів.

Додати коментар


 
- Допомога | Детоксикация | Статті фахівців | Карта | Терапія -
Банер